Welcome3EC logo

 

FORMULÁŘE

 

... in support of Your Effectiveness, Efficiency and Excellence...

 

Vážení klienti,

pro lepší přehled jsme pro Vás připravili sekci Formuláře. Naleznete zde všechny užitečné formuláře a dokumenty, které lze na našich stránkách stáhnout.

 

ŽÁDOST - POPTÁVKA

V případě, že jste se rozhodli využít naše služby v oblasti certifikace systému managementu, nebo si přejete, abychom Vám zpracovali cenovou nabídku, stačí, když si stáhnete a vyplníte: Žádost o certifikaci . Zde uvedený link poskytuje formulář za účelem zpracování nabídky pro systémy managementu podle ISO 9001, 14001, OHSAS 18001, TD CFCS 2002. Pokud požadujete zpracovat nabídku na další systémy managementu jako ISO 27001, ISO 20000-1, ISO 50001, ISO 22000, FSSC 22000 a HACCP, potom kontaktujte naši kancelář na info@3ec.cz, která Vám zašle příslušný specifický dokument Žádost o certifikaci podle příslušné normy.

 

DOTAZNÍK SPOKOJENOSTI

Jestli jste naše služby využili, oceníme, když nám je pomůžete zlepšovat. Stáhněte si, prosím, tento Dotazník spokojenosti . Po vyplnění nám ho zašlete na naši e-mailovou adresu. Vaše připomínky a komentáře budou pečlivě prozkoumány a napomohou k identifikaci našich slabých míst. Jsou příležitostí na neustálé zlepšování. Za Vaši asistenci Vám děkujeme.